Ofisteki İhtiras

Sex Hikayeleri 3

Ne gördüğümü sürekli başka biri gördü mü? Masamdaki ışıklı bilgisayar ekranının altında sık sık oturduğumda gözlerim doğal olarak, düzenli aralıklarla atılacak çarpıcı seksi erkek figürüne doğru bakıyordu. Tam olarak nerede olduğunun, onun varlığının silahsızlanmayı bulduğumu ve aklımdan geldiğinin her zaman farkındaydım. Şimdiye kadar bazı erkeklerin karizmasının nasıl boğucu olabileceğini asla bilemedim, seni delice aptal ve utangaç hissettirmenin bir yolunu bulabildim, ama o zaman erkek tecrübem oldukça kısıtlıydı.

Çekici olmayan bir kız olduğumu söyleyemem, ama nasıl olduysa bazı arkadaşlarım gibi erkeklerin dikkatini hiç bulamadım. Çerçevemin çok kibar olup olmadığını, belki biraz çocukça olduğunu merak ederdim. Bu kısmen göğüslerimdeki eksiklik ve var olmayan bölünme yüzünden oldu, alay edeceğim araçlara sahip olduğumu asla hissetmedim.

Kendimi düzenli olarak ofisteki belli bir kişinin uzun kaslı kasasını kontrol ederken, kıyafetlerinin altında yatanın çekici bir ipucunu nasıl sunduğunu hayranlıkla izleyerek buldum. İyi biçilmiş tişörtlerinin gövdesini, tanımlanmış kaslı kollarının şeklini görecek şekilde nasıl kapatacaklarını sevdim, ah, durdur, sık sık kendime söylerdim, ama sonra diğer günler düşüncelerimin kaçmasına izin verirdim kendileri ile ve beni çevreleyen kollarını hayal etti. Kesinlikle anlayabildi, anında söyleyebildim, inanılmaz derecede çekici bulduğum o kadar güçlü bir kaslılığa sahipti.

Benimle konuştuğu aylar boyunca, başarabildiğim tek şey, oldukça etkileyici bir merhaba ya da hoş, büyüleyici sorularına rağmen, doğrudan yöneltilen bir şekilde plastik bir cevaptı. Ona birkaç zevkle cevap vermek bile sözlerimi utandırıp karıştırmamı sağladı. Neden Kolej’den ayrıldığımdan beri sahip olduğum ilk en önemli pozisyonumdaydı? Bu dinamik müzik prodüksiyon şirketi Black Tone’a katıldığımdan bu yana geçen haftalar ve aylar boyunca kendimi sektörün çekiciliğine kapılmadım, daha ziyade asıl erkeğe, inanılmaz seksi Bay Anthony Gould’a odaklanmaya başladım.

Ofiste başka bir dikkat dağıtıcı bulmam gerektiğini düşündüm, onunla çok fazla büyüdüm. Bu adamın nesi vardı? Güç bir şey miydi? Patronum olması, kuşkusuz belli bir çekim gücü getirdi. Başarısı kesinlikle oradaydı, herhangi bir zamanda o andan sorumlu görünme yeteneği. Kendimden farklı olarak, kim sadece yeni bir genç ofis çalışanı olarak tanımlanabilirdi. İşimde iyi olduğumu düşünmeme rağmen, patronum olan bir adam tarafından tamamen ihsan edilme konusunda çok iyi olduğumu düşünmeden edemedim. Küçük bir klişe, ama işte orada. Bana karşı dayanılmazdı. Başka bir şey daha vardı, muhtemelen düşündüğümden daha fazla özellik vardı, onun güzel siyah derisi. Daha önce hiç siyah bir erkekle birlikte olmadım, aslında üniversitede birkaç acınası kargaşayı dışlamadan önce pek çok erkekle birlikte olmadım. Ancak Antony ile, koyu tenli, onun ve benim aklımla ilgili cinsel hayal gücümü, onunla birlikte olduğumdan daha fazla hayal kırıklığına uğrattı, ışık karanlığıma karşı muhteşem karanlığı arttırdı.

Benden o gün evine sorduğunda ne olacağını bilmiyordum. Berrak bir bahar günüydü ve kasten rahat ve kolay bir şekilde giyinmeye çalıştım. Daha önce utanç verici yorumlar uyandırmamaya çalışıyorum, diğerleri bana biraz ısrar ettiğimi söylemişti. Deve rengindeki skinnies, birkaç kez gurur verici stilleri için övgüyle karşılandı, bu yüzden mükemmel bir çözüm olduklarını hissettim.

Beni geç saatte ofisinde çok daha fazla fark etmiş gibiydi. Hatta ofisinde hazır kahve teminini sağlamak için işi olan 24 yaşındaki ofis iş arkadaşım Janine bile işyerinde her zaman el altında bulunduğunu fark etmişti. Olmak için bir neden yoktu. Yani, çok yakında belli oldu ki, yardım almak için aynı ligde değildim, henüz onun isteği üzerine elimdeydi. Bana çok dikkatli davrandığını hissettiğim ve yemek için bir şeyler getirmeyi unutmuş göründüğümde masamıza öğlen yemeği yediğimi garantileyen birkaç kez vardı. oğlan. Ama bu kibar anların daha fazlasını ummama neden olmasına izin vermediğimi temin etmek zorunda kaldım.

Ağzım evinin önünde dururken hissettiğim gibi, kendimi utandırmayacağımı umuyordum. Kapıyı karizmatik tarzıyla açmadan ortaya çıkmadan önce birkaç saniye bekledim. Böylesine güzel bir ev, müzik endüstrisinde kesinlikle çok başarılı olduğunu kanıtladı ve kendisini bu kadar zarif bir zarafetle çevreleyen eğlenceyi sevdi. İçeri girerken nefes aldığımı duymuş olmalı eminim. Benim üzerimdeki etkisini biliyor muydu, bedeninin oturma odasına taşınırken benimkine çok yakın olmasına izin vermek istedi. Eril kokusu çok güzel bir şekilde harmanlanmış ve Harvey Nichols’un beğenilerini çektiğini söyleyenleri hatırlatan pahalı bir koku ile.

Bana oturma odasına gösterdiği gibi yardım edemedim ama

Elindeki macun gibi, bedenimi ayarlamayı biliyordu ve kendimi yan tarafıma yuvarladım, bacakları zorladı beni takip etmeye devam etti, pantolonlarımı bir arada tutuyordu bacaklarım böyle nefis bir zevk hissettim. İçimdeki kaslar, bana o kadar yabancı olan artan bir duyumla yanmaya başladı. Daha derin ve derin bir içsel bir atım, ne kadar alabileceğimi bilmiyordum ama devam etmeyeceği düşüncesi dikkate değer değildi.

Bu duyguyu kaybetmek istemedim. Derisini ısırmak, vücudunu sıkmak, ulaşabileceğim herhangi bir parçasını öpmek. Onu yaklaştırmak isteyen vücudundan tuttum, kıçımı mükemmel bir ritmik hareketle kusursuzlaştırdı, vücudunu bu kalçaların gücü ile daha ileri götürmek için öğütdü.

Yüzünü tutarken, birbirimizi bulan uzun süredir kayıp sevenler gibi öpüştük, boynunun inişinde sıkıştığımda, birikimin bir patlama noktasına ulaştığını hissediyorum. Daha önce hiç becerilmediğim için beni beceriyordu. Ancak onun hareketlerine izin yoktu. Bacağımı kaldırıp daha da derinleşmesini sağladı, bedenlerimiz daha da dolaştı. Vücudumu istediği pozisyona çektiği için kendimi güçsüz hissettim, güçlü kollarını sararken bana dayandı ve tekrar tekrar becerdik. Tek ses inliyoruz ve onun topları üzerime çöküyordu. Daha fazla dayanamadım ve kulağına “evet bebeğim, ah hadi evet bebeğim” demiştim. Bununla bacaklarımı çok itti ve şişmiş kedime çarptı. O zaman bile ateşli öpüşmeye izin yoktu ve çekilirken vücudumun her yerine arzu pompasının işaretini gördüm. Dikkatleri beni sıkıştığımız gibi sıkı tuttuğundan, küçük çerçevemi saran kollarından tuttu ve bana öpücüklerini yağdırdı.

SON

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hikayelerim.Net
Denizli Escort